1 Mart 2011 Salı

Hoşçakal Mini Mini Yuvam...


Buraya taşınmak zorunda kaldım mecburen, çok sevdiğim evimden çıkarılmak zorunda kaldım sanki, evim yıkılacak gibi hissediyorum… Blogumu açalı belki çok olmadı, ama benim için öyle güzeldi ki, yavrum gibi tıpkı… Her yeni izleyicimi sanki aileme yeni katılan bir fert gibi algılıyordum… Fotoğraf çekerken bile sizleri düşünüyordum… Şimdi heryerine anılarımın sindiği evimi yıkacaklar… Ben duvarına tek bir çivi çakmaya kıyamazken onlar yerle bir edecekler gibi hissediyorum… Hoşçakal blogum, küçük yuvam, hoşçakal…

(bu yazıyı yazarken bir yandan da içimde yarın sabah blogum bana ce-eee diyip açılacakmış gibi bir his taşıyorum ama bilinmez :( ((…)

3 yorum:

.:Hobibox:. dedi ki...

Selamlar,

Bazı üzücü durumlar nedeniyle, blogların tasviyesi söz konusu. Tam olarak kapılar kapanmasa da, tedbir amaçlı olarak başka bir yere taşınma mantıklı gibi görünüyor.

Blogunuzu dışa aktarıp, şablonunuzun yedeğini mutlaka almayı unutmayın.

Ayrıca, Wordpresse geçmek isteyen arkadaşlar, bu yazımı mutlaka okumalısınız, işin acemisi olupta bilmeyenler, yapamayanlar için yol gösterici olabilir. Çünkü hotmail "space" bölümünü, Wordpress ile anlaşıp, blog sayfası haline getirmiş. Bu şekilde geçmek isteyenler için, resimli, detaylı konu paylaştım.

Ayrıca Bilgi Teknolojileri iletişim daire başkanlığından yetkiliyle yaptığım görüşmeyide aktardım. Birlik olup, tepki gösterince "aklın yolu birdir" dememeleri mümkün değil.

Maya'nın Cicileri dedi ki...

sağolun, ben de öyle yaptım, tavsiyeleriniz için çok teşekkürler, umarım en kısa zamanda durum düzelir :( size nereden ulaşacağız peki :(

.:Hobibox:. dedi ki...

Arkadaşlar, vakit daralıyor, lütfen son yazdığım

"BLOGUMU GERİ İSTİYORUM"

yazısına, "imza" niteliğinde yorum bırakırsanız, hakkımızı arayabiliriz. Düşünce ve taleplerimizi mutlaka duyacaklardır. Hep birlikte bunu başarabiliriz.